Edmondo van het Slaghek
2xCAC-CACIB, 1xCACL, 4xR.CAC-CACIB

     
Edmondo van het Slaghek 4 years

Showresults

February 22th, 2009 - 36ste Schaal der Kempen, Dhr. Jorgensen Leif Lehmann (DK) - openclass
1st, excellent
Best Male, CAC/CACIB

March 21th, 2009 - 31ste K.V.N. Show, Dhr. Van Montvoort P. (NL) - openclass
2nd, excellent
RES. CAC

March 29th, 2009 - 78th International Dog Show Luxemburg, Dhr. Joseph Van Hummelen (BE) - openclass
1st, excellent
CACL

April 5th, 2009 - 43ste Internationale Rashondententoonstelling Antwerpen, Mevr. E. Chwalibog (PL) - openclass
1st, excellent
RCAC - RCACIB
April 25th, 2009 - Dogshow Goes, Dhr. R. Campbell (NO) - openclass
2nd, excellent
April 26th, 2009 - 11de Ambiorixtrofee Genk, Dhr. Krol P. (PL) - openclass
excellent

Mai 09th, 2009 - Nationale Hondententoonstelling Alkmaar, Dhr. A.R.R. Doedijns - openclass
3rd, excellent
Mai 17th, 2009 - Trophee de Wallonie Namen, Dhr. Meeremans D. (BE) - openclass
3rd, excellent
Mai 30th, 2009 - Pinkstershow Arnhem, Dhr. D. J. Baars (NL) - openclass
2nd, excellent

June 14th - 32ste Internationale Hondenshow der Zuiderkempen Lommel, Dhr. Mr. F. Dickmann (D) - openclass
2nd, excellent

July 25th, 2009 - 55ste Golden Dog Trophy Luik, Dhr. D. Spruyt (BE) - openclass
1st, excellent
RCAC - RCACIB

August 23th, 2009 - 29ste Sint Romboutscup te Mechelen, Dhr. F. Istas (FR) - openclass
4th, excellent
September 6th, 2009 - 100 Jahre IKB Darmstadt - open class

excellent

September 27th, 2009 - 26ste Dogshow Maastricht, Dhr. Godfrey (GB) - openclass
3rd, excellent

October 5th, 2009 - 46ste Exposition Canine Internationale Charleroi, Mevr. L. De Ridder-Onghena (BE) - openclass
1st excellent
CAC-CACIB
December 6th, 2009 - Dogachtigen Show 2009 's-Hertogenbosch, Dhr. B. Lahstein Andersen (DK) - openklas
2nd excellent

December 13th, 2009 - 113de Brussels Dog Show, Dhr. Van Raamsdonk (NL) - openclass
excellent

Januari 10th, 2010 - 37ste Schaal der Kempen Hoogstraten, Dhr. Van Montfoort (NL) - openclass
2nd excellent
RCAC - RCACIB

Pedigree

Beau v.d. Grote Brug

CH.I.B.98(FR.B.,NED.)
Abtiste

CH.I.B.96(FR.B.,LUX.,NED.95)
Mattie v.d. Mestreechteneerkes

Ulysse-Sharon du Sourire Doux

Purieso Les Petits Archanges

Coeur de Pantoufle

Mignonne of Lancer Home

Constanze v.h. Slaghek

CH.(DAN.03)
Jacquella Ulesse

CH.(DAN.,NORV.,SUEDE,NORDIC)
Jacquella Skandinave

CH.I.B.(DAN.,NORV.,SUEDE,NORDIC)
Jacquella Radoucir

Lotte v.h. Slaghek

Hubertus van de Monarchia

Miep v.h. Maasjesfles